دکتر بهروز مقدادی

دکتر بهروز مقدادی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

50558
%97
پیشنهاد(از 3433 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی بیماری های نوزادان و کودکاندرمان اختلالات گوارشی و الرژیک نوزادان و کودکان اختلالات رشد و نمو نوزادان و کودکان اختلال رشد و بلوغ نوجواناندر مطب سونوگرافی شکم، تست حساسیت به کازیین شیر، تست حساسیت به لاکتوز شیر، تست تنفسی ( اسپیرومتری )، حضور دستیار کارشناس ارشد مشاور کودکان و نوجوانان جهت راهنمایی های تکمیلی و پاسخدهی به پرسش های مراجعین انجام می شودسابقه فعالیت بیش از 20 سال در بخش های مراقبت های ویژه نوزادان، همکاری با کودکان و سوختگی بیمارستان پیامبران بیمارستان ابن سینا و سابقه 10 سال فعالیت در بیمارستان شهدای یافت آبادپیج اینستاگرام dr.behrouzmegdadi سایت شخصی www.drbehrouzmeghdadi.com برای نوبت گیری اسکن پای کودک و ویزیت ارتوپدی لطفا کلیک کنید. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار شهران

آدرس:

تهران، بلوار شهران شمالی، بالاتر از فلکه دوم شهران، بعد از مسجد امام علی، ساختمان داروخانه شبانه روزی دکتر کریمان، واحد 1

تلفن:02144326724

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز مقدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز مقدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3433 کاربر)

%97
3301 کاربر از 3433 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  535 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1082 نفر
 • 45-90 دقیقه
  655 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  349 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک‌خوبی هستند تماس در ۸ دقیقه قطع شد مشاوره متنی که رایگان بود توسط دکتر لغو شد نسخه ننوشتن

النا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دفعه اول بود نوبت گرفتم .چون نفر اول بودم .معطلی نداشتم.

سلنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیشنهاد میشود.

راز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

آقای دکتر مقدادی در تشخیص و درمان بی نظیرن

نفس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر بسیار صبور و بادقت ویزیت می‌کنند سرشون خیلی شلوغ هست فقط حیف که نمیشه به راحتی ازشون وقت گرفت من الان نزدیک به ۵ ماه که نتونستم از ایشون وقت بگیرم و مجبور شدم دکتر بچه هام رو عوض کنم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهروز مقدادی
نوبت مطب بلوار شهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار شهران شمالی، بالاتر از فلکه دوم شهران، بعد از مسجد امام علی، ساختمان داروخانه شبانه روزی دکتر کریمان، واحد 1

در حال حاضر نوبت‌های این پزشک پر شده است

مشاوره تلفنی
10 دقیقه گفتگو180,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 21:45
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل130,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز مقدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز مقدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز مقدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز مقدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز مقدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مقدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز مقدادی کجا است؟
دکتر بهروز مقدادی 1 مطب در مطب بلوار شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز مقدادی را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز مقدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مقدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز مقدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز مقدادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز مقدادی چه زمانی است؟
دکتر بهروز مقدادی از روز شنبه 12 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مقدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز مقدادی چقدر است؟
تا کنون 3433 نفر به دکتر بهروز مقدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز مقدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز مقدادیدکتر بهروز مقدادی dr behrooz meghdadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر بهروز مقدادی در تهران، بلوار شهران شمالی، بالاتر از فلکه دوم شهران، بعد از مسجد امام علی، ساختمان داروخانه شبانه روزی دکتر کریمان، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز مقدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144326724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز مقدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز مقدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز مقدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز مقدادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز مقدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.