دکتر شهین زاهدی

دکتر شهین زاهدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

24789
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهین زاهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهین زاهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضوانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار خوش اخلاق صبور بودند وبا دقت زیاد به صحبت بیمار توجه میکنند

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راهنمایی های دلسوزانه و با حوصله و خوشرویی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهین زاهدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهین زاهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهین زاهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهین زاهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهین زاهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهین زاهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهین زاهدی کجا است؟
دکتر شهین زاهدی 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهین زاهدی را ببینید.
+
آیا دکتر شهین زاهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهین زاهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهین زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهین زاهدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهین زاهدی چه زمانی است؟
دکتر شهین زاهدی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین زاهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهین زاهدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهین زاهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهین زاهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهین زاهدیدکتر شهین زاهدی dr shahin zahedi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر شهین زاهدی در اصفهان ، چهارباغ بالا ، روبه روی شرکت زمزم ، مجتمع پارسیان ، واحد 206 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهین زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136245669,03136245668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهین زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهین زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهین زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهین زاهدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهین زاهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.