%88
پیشنهاد(از 887 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب پهلوان شرقی

آدرس:

اهواز، پهلوان شرقی، حدفاصل چمران و اردیبهشت، مجتمع شفا، طبقه2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نصرت نقاب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرت نقاب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 887 کاربر)

%88
777 کاربر از 887 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  164 نفر
 • 15-45 دقیقه
  168 نفر
 • 45-90 دقیقه
  177 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  359 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

سیده عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشکر کامل دارم من برادرم اینجا نتیجه گرفته و منم امیدوارم

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مشکل ناباروری داشتیم خدارو شکر با کمک خانم دکتر نقاب تونستم مادر بشم و الان برای بچه دوم میخوام برم پیششون

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام هنوز مراحل اولیه درمانم هست ولی کل زمان ویزیت بنده واقعا ۱تا۲ دقیقه بود و به نظرم خیلی برای یک ivf انقدر زمان کم هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نصرت نقاب
نوبت مطب پهلوان شرقی
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - ، پهلوان شرقی، حدفاصل چمران و اردیبهشت، مجتمع شفا، طبقه2
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 16:42
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل295,000 تومان
مشاوره بگیرید

پیشنهاد‌های دکتر نصرت نقاب

کولپوسکوپی
اهواز, کیانپارس

کولپوسکوپی
دکتر نصرت نقاب

( از 884 نظر ) 4.4


1,500,000 تومان

1,425,000 تومان

٪ 5

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرت نقاب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرت نقاب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرت نقاب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرت نقاب چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرت نقاب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت نقاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرت نقاب کجا است؟
دکتر نصرت نقاب 1 مطب در مطب پهلوان شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصرت نقاب را ببینید.
+
آیا دکتر نصرت نقاب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت نقاب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرت نقاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرت نقاب متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرت نقاب چه زمانی است؟
دکتر نصرت نقاب از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت نقاب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرت نقاب چقدر است؟
تا کنون 887 نفر به دکتر نصرت نقاب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرت نقاب 5 از 5 است.

درباره دکتر نصرت نقابدکتر نصرت نقاب dr nosrat neghab از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف اهواز هستند. مطب دکتر نصرت نقاب در اهواز، پهلوان شرقی، حدفاصل چمران و اردیبهشت، مجتمع شفا، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت نقاب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133364554 , 09169364953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت نقاب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت نقاب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت نقاب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت نقاب متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرت نقاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.