تهمینه عادل مند

تهمینه عادل مند

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

8803

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان زرهی

آدرس:

شیراز، زرهی، نبش کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا،طبقه 2، مرکز مشاور یکتا

تلفن:07138477451

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران تهمینه عادل مند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از تهمینه عادل مندسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت تهمینه عادل مند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تهمینه عادل مند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد تهمینه عادل مند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت تهمینه عادل مند چقدر است؟
هزینه ویزیت تهمینه عادل مند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل تهمینه عادل مند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب تهمینه عادل مند کجا است؟
دکتر تهمینه عادل مند 1 مطب در مطب خیابان زرهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل تهمینه عادل مند را ببینید.
+
آیا تهمینه عادل مند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تهمینه عادل مند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
تهمینه عادل مند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تهمینه عادل مند متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد تهمینه عادل مند چه زمانی است؟
دکتر تهمینه عادل مند از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل تهمینه عادل مند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از تهمینه عادل مند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به تهمینه عادل مند رای داده‌اند. میانگین امتیازی تهمینه عادل مند 0 از 5 است.

درباره تهمینه عادل منددکتر تهمینه عادل مند tahmineh adelmand از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب تهمینه عادل مند در شیراز، زرهی، نبش کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا،طبقه 2، مرکز مشاور یکتا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب تهمینه عادل مند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138477451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام تهمینه عادل مند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی تهمینه عادل مند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط تهمینه عادل مند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از تهمینه عادل مند متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد تهمینه عادل مند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.