دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%98
پیشنهاد(از 50 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا پهلوان صباغ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا پهلوان صباغ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%98
49 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

افشین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باتجربه ،خوش اخلاق ،نامبر وان ،بهترین تشخیص

ابوالقاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با دانش

هلیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص درست

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند بابت کشیدگی تاندون شست مراجعه کردم راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا پهلوان صباغ
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای کوچه شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکی خشایار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا پهلوان صباغ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا پهلوان صباغ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا پهلوان صباغ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا پهلوان صباغ چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا پهلوان صباغ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پهلوان صباغ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا پهلوان صباغ کجا است؟
دکتر علیرضا پهلوان صباغ 1 مطب در خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا پهلوان صباغ را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا پهلوان صباغ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پهلوان صباغ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا پهلوان صباغ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا پهلوان صباغ متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا پهلوان صباغ چه زمانی است؟
دکتر علیرضا پهلوان صباغ از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پهلوان صباغ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا پهلوان صباغ چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر علیرضا پهلوان صباغ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا پهلوان صباغ 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا پهلوان صباغ


دکتر علیرضا پهلوان صباغ dr alireza pahlavan sabagh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا پهلوان صباغ در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای کوچه شریفی، پلاک 61، ساختمان پزشکی خشایار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا پهلوان صباغ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188192699 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا پهلوان صباغ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا پهلوان صباغ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا پهلوان صباغ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا پهلوان صباغ متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا پهلوان صباغ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.