دکتر رویا باقرنژاد

دکتر رویا باقرنژاد

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

90366
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رویا باقرنژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا باقرنژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جمیله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از خانم دکتر باقرنژاد تشکر میکنم بسیار راضیم از تشخیص ودرمان و رفتار واخلاق شخصیت فوق العاده ای دارند خداوند ازشون راضی بلشه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار با تجربه مهربان و خوش اخلاق هستن ان شالله که همیشه سلامت تندرست باشن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رویا باقرنژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا باقرنژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا باقرنژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا باقرنژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا باقرنژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا باقرنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا باقرنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا باقرنژاد کجا است؟
دکتر رویا باقرنژاد 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا باقرنژاد را ببینید.
+
آیا دکتر رویا باقرنژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا باقرنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا باقرنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا باقرنژاد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا باقرنژاد چه زمانی است؟
دکتر رویا باقرنژاد از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا باقرنژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا باقرنژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رویا باقرنژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا باقرنژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر رویا باقرنژاددکتر رویا باقرنژاد dr roya bagher nejad از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر رویا باقرنژاد در تبریز، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان بهاران طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا باقرنژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133370118 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا باقرنژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا باقرنژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا باقرنژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا باقرنژاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا باقرنژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.