دکتر کامبیز عاملی

دکتر کامبیز عاملی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم
تهران

کد نظام پزشکی

135593

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان رسالت

آدرس:

تهران،خیابان ولیعصر،خیابان اسفندیار،بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور

تلفن:09355535222

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامبیز عاملی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان رسالت
دکتر کامبیز عاملی
دکتر کامبیز عاملی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامبیز عاملی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامبیز عاملی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز عاملی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامبیز عاملی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامبیز عاملی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز عاملی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامبیز عاملی کجا است؟
دکترکامبیز عاملی مطب میدان رسالت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کامبیز عاملی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کامبیز عاملی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز عاملی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامبیز عاملی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامبیز عاملی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامبیز عاملی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کامبیز عاملی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامبیز عاملی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامبیز عاملی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کامبیز عاملی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامبیز عاملی 0 از 5 است.

درباره دکتر کامبیز عاملیدکترکامبیز عاملی dr kambiz ameli از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر کامبیز عاملی در تهران،خیابان ولیعصر،خیابان اسفندیار،بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامبیز عاملی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09355535222 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامبیز عاملی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامبیز عاملی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامبیز عاملی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامبیز عاملی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامبیز عاملی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.