مهرناز رونق ششکلانی

مهرناز رونق ششکلانی

کارشناس ارشد روانشناسی

کد نظام پزشکی

22562

درباره‌پزشک

آدرس اینستاگرام: dr.mehrnaz.ronagh

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهرناز رونق ششکلانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهرناز رونق ششکلانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرناز رونق ششکلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز رونق ششکلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرناز رونق ششکلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرناز رونق ششکلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز رونق ششکلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرناز رونق ششکلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرناز رونق ششکلانی کجا است؟
دکتر مهرناز رونق ششکلانی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا مهرناز رونق ششکلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز رونق ششکلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرناز رونق ششکلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز رونق ششکلانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرناز رونق ششکلانی چه زمانی است؟
دکتر مهرناز رونق ششکلانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهرناز رونق ششکلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرناز رونق ششکلانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهرناز رونق ششکلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرناز رونق ششکلانی 0 از 5 است.

درباره مهرناز رونق ششکلانیدکتر مهرناز رونق ششکلانی mehrnaz ronagh sheshkalani از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرناز رونق ششکلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرناز رونق ششکلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرناز رونق ششکلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرناز رونق ششکلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرناز رونق ششکلانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرناز رونق ششکلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.