دکتر فاطمه رحمانی

دکتر فاطمه رحمانی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

107752

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، پونک شمالی. خیابان سیمون بولیوار. خیابان شهید فکوری. کلینیک شریف

تلفن:02144870552

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه رحمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زعفرانیه
دکتر فاطمه رحمانی
دکتر فاطمه رحمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه رحمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه رحمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه رحمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه رحمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه رحمانی کجا است؟
دکترفاطمه رحمانی مطب زعفرانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه رحمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه رحمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه رحمانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه رحمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه رحمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه رحمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه رحمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه رحمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه رحمانیدکترفاطمه رحمانی dr fatemeh rahmani از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر فاطمه رحمانی در تهران، پونک شمالی. خیابان سیمون بولیوار. خیابان شهید فکوری. کلینیک شریف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه رحمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144870552 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه رحمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه رحمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه رحمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه رحمانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه رحمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.