دکتر احمد شاکری

دکتر احمد شاکری

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

139887
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه 3 و 7، ساختمان پزشکان باران، طبقه 2، واحد 210

تلفن:09120552245

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد شاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد شاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با اینکه آخرین بیمار دکتر بودم ایشان بسیار با حوصله و با دقت بنده رو معاینه کردن و به صحبت های من بطور دقیق گوش دادن.ایشان بسیار خوش برخورد و دلسوز هستند.با وجود تعداد بیمار زیاد رفتار منشی با مراجعه کنندگان بسیار عالی و محترمانه هست.رفتار مسئول گرفتن فشار خون و نوار قلب نیز بسیار عالی بود.

قربان علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی خوش برخورد، کارشون درسته، عالییی.

شمیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی، خوش اخلاق، متعهد، مهربان و صبور.

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

صبور و مهربان بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد شاکریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد شاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد شاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد شاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد شاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد شاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد شاکری کجا است؟
دکتر احمد شاکری 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد شاکری را ببینید.
+
آیا دکتر احمد شاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد شاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد شاکری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد شاکری چه زمانی است؟
دکتر احمد شاکری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد شاکری چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر احمد شاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد شاکری 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد شاکریدکتر احمد شاکری dr ahmad shakeri از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر احمد شاکری در کرمان، خیابان جهاد، بین کوچه 3 و 7، ساختمان پزشکان باران، طبقه 2، واحد 210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد شاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120552245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد شاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد شاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد شاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد شاکری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد شاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.