دکتر مهشید طباطباییان

دکتر مهشید طباطباییان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

122478
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهشید طباطباییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید طباطباییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهشید طباطباییان



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید طباطباییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید طباطباییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید طباطباییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید طباطباییان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید طباطباییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید طباطباییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید طباطباییان کجا است؟
دکتر مهشید طباطباییان 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهشید طباطباییان را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید طباطباییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید طباطباییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید طباطباییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید طباطباییان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید طباطباییان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهشید طباطباییان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید طباطباییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید طباطباییان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهشید طباطباییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید طباطباییان 5 از 5 است.

درباره دکتر مهشید طباطباییان



دکتر مهشید طباطباییان dr mahshid tabatabaeiyan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر مهشید طباطباییان در اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان نوید 1، طبقه 4، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید طباطباییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 031314999 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید طباطباییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید طباطباییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید طباطباییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید طباطباییان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید طباطباییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.