%87
پیشنهاد(از 43 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیت علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل خیابان باغشاه و بیست متری، نبش کوچه ۶، ساختمان نخبگان، طبقه ۳، واحد ۶

تلفن:07132317199

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره توانا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره توانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%87
37 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از برخورد و طبابت پزشک

رفعت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک برخوردی در خور و مناسب داشتند و همه ی زوایای کار را بررسی کردند

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی خوش اخلاق خوش برخورد و فوق العاده در کار خود ماهر.

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با تجربه

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من نفر اخر شدم خیلی عجولانه معاینه کردند. ‌و همش میگفتند مشکوک هستم به فلان بیماری و من رو ترسوندند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره تواناسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره توانا کجا است؟
دکتر زهره توانا 1 مطب در مطب اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره توانا را ببینید.
+
آیا دکتر زهره توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره توانا متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره توانا چه زمانی است؟
دکتر زهره توانا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره توانا چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر زهره توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره توانا 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره توانادکتر زهره توانا dr zohreh tavana از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهره توانا در شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل خیابان باغشاه و بیست متری، نبش کوچه ۶، ساختمان نخبگان، طبقه ۳، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317199 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره توانا متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.