دکتر حمید مهدوی اردکانی

دکتر حمید مهدوی اردکانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

42039
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی 

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار مغز و نوار عصب و عضله، داپلر عروق، مغز و گردن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، بعد از بیمارستان سینا نرسیده به چهارراه طالقانی، مجتمع پزشکی خورشید، طبقه 3

تلفن:03132201241

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید مهدوی اردکانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید مهدوی اردکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فعلا که خوب هستند.

کامران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و کاردرستی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید مهدوی اردکانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید مهدوی اردکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید مهدوی اردکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید مهدوی اردکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید مهدوی اردکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید مهدوی اردکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مهدوی اردکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید مهدوی اردکانی کجا است؟
دکتر حمید مهدوی اردکانی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید مهدوی اردکانی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید مهدوی اردکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مهدوی اردکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید مهدوی اردکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید مهدوی اردکانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید مهدوی اردکانی چه زمانی است؟
دکتر حمید مهدوی اردکانی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مهدوی اردکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید مهدوی اردکانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حمید مهدوی اردکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید مهدوی اردکانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید مهدوی اردکانیدکتر حمید مهدوی اردکانی dr hamid mahdavi ardakani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر حمید مهدوی اردکانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، بعد از بیمارستان سینا نرسیده به چهارراه طالقانی، مجتمع پزشکی خورشید، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید مهدوی اردکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132201241 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید مهدوی اردکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید مهدوی اردکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید مهدوی اردکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید مهدوی اردکانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید مهدوی اردکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.