دکتر امیر اسدی

دکتر امیر اسدی

پزشک دندانپزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۱۹۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصر دشت، چهارراه زرگری به طرف ولیعصر، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه4، واحد 42

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصردشت
دکتر امیر اسدی
دکتر امیر اسدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر اسدی کجا است؟
دکتر امیر اسدی 1 مطب در مطب خیابان قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر اسدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر اسدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر اسدی چه زمانی است؟
دکتر امیر اسدی از روز دوشنبه 9 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر اسدی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امیر اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر اسدیدکتر امیر اسدی dr elaham moradi از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر امیر اسدی در شیراز، خیابان قصر دشت، چهارراه زرگری به طرف ولیعصر، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه4، واحد 42 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136280743 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر اسدی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.