دکتر علیرضا معرف

دکتر علیرضا معرف

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

کد نظام پزشکی

66297

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 74 قصردشت، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا معرف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا معرف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قصردشت
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید :

در صورت داشتن معرفی نامه ای از یک پزشک ، قبل از حضور در مطب با شماره های 09339691816 و 09174916516 تماس یا در واتس اپ پیام دهید.

نکته : جهت انجام اکوکاردیوگرافی حتما قبل از حضور با شماره های فوق هماهنگی شود.

دکتر علیرضا معرف
دکتر علیرضا معرف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا معرف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا معرف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا معرف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا معرف چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا معرف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا معرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا معرف کجا است؟
دکترعلیرضا معرف مطب قصردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا معرف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا معرف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا معرف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا معرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا معرف متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا معرف چه زمانی است؟
دکتر علیرضا معرف از روز چهارشنبه 28 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا معرف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا معرف چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر علیرضا معرف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا معرف 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا معرفدکترعلیرضا معرف dr alireza moaref از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا معرف در شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 74 قصردشت، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان نگین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا معرف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285952 , 09174916516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا معرف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا معرف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا معرف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا معرف متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا معرف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.