دکتر صدیقه شرقی

دکتر صدیقه شرقی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

33369
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صدیقه شرقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدیقه شرقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

وقت کمی میزارن

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی👏👏

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار با حوصله و با تجربه هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن هم از نظر اخلاق هم کارشون چندین سال دستم قارچی بود با دو بار مراجعه کامل مداوا شد

صادق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستن خدا خیرشون بده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صدیقه شرقی
نوبت مطب قصردشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، قصر دشت، خیابان ایمان شمالی وکلا ، کوچه 40، جنب فروشگاه سرناقصرالدشت، پلاک 56 طبقه اول دفتر ازدواج
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه شرقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه شرقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه شرقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدیقه شرقی چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه شرقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه شرقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدیقه شرقی کجا است؟
دکتر صدیقه شرقی 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صدیقه شرقی را ببینید.
+
آیا دکتر صدیقه شرقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه شرقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدیقه شرقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه شرقی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه شرقی چه زمانی است؟
دکتر صدیقه شرقی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه شرقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه شرقی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر صدیقه شرقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه شرقی 5 از 5 است.

درباره دکتر صدیقه شرقیدکتر صدیقه شرقی dr sedighe sharghi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر صدیقه شرقی در شیراز، قصر دشت، خیابان ایمان شمالی وکلا ، کوچه 40، جنب فروشگاه سرناقصرالدشت، پلاک 56 طبقه اول دفتر ازدواج واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه شرقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136317749 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه شرقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه شرقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه شرقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه شرقی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه شرقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.