دکتر گلفام مهرپرور

دکتر گلفام مهرپرور

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
تهران
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

فلوشيپ جراحي بيني و سينوس /قاعده جمجمه

بيمارستان هاي همكار:

بيمارستان امام حسين

بيمارستان محب كوثر

بيمارستان سلامت فردا

مركز جراحي شهيد شوريده

کد نظام پزشکی

127908

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب برزگراه اشرفی اصفهانی

آدرس:

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده (گلدشت)، نبش کوچه شفق، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 1، واحد 2

تلفن:02144020457

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گلفام مهرپرور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلفام مهرپرور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب برزگراه اشرفی اصفهانی

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر گلفام مهرپرور می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر گلفام مهرپرور
دکتر گلفام مهرپرور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلفام مهرپرور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلفام مهرپرور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلفام مهرپرور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلفام مهرپرور چقدر است؟
هزینه ویزیت گلفام مهرپرور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلفام مهرپرور کجا است؟
دکترگلفام مهرپرور مطب برزگراه اشرفی اصفهانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گلفام مهرپرور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گلفام مهرپرور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلفام مهرپرور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلفام مهرپرور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلفام مهرپرور چه زمانی است؟
دکتر گلفام مهرپرور از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلفام مهرپرور چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر گلفام مهرپرور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلفام مهرپرور 5 از 5 است.

درباره دکتر گلفام مهرپروردکترگلفام مهرپرور dr golfam mehrparvar از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر گلفام مهرپرور در تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده (گلدشت)، نبش کوچه شفق، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلفام مهرپرور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144020457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلفام مهرپرور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلفام مهرپرور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلفام مهرپرور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلفام مهرپرور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلفام مهرپرور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.