دکتر گلفام مهرپرور

دکتر گلفام مهرپرور

کد نظام پزشکی: 127908
فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
4.9 (195 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
1926 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر گلفام مهرپرور

مطب برزگراه اشرفی اصفهانی
آدرس: تهران - تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده (گلدشت)، نبش کوچه شفق، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 1، واحد 2
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 10:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر گلفام مهرپرور

مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
100,000 تومان

درباره دکتر گلفام مهرپرور

دارای بورد تخصصی

فلوشيپ جراحي بيني و سينوس /قاعده جمجمه

بيمارستان هاي همكار:

بيمارستان امام حسين

بيمارستان محب كوثر

بيمارستان سلامت فردا

مركز جراحي شهيد شوريده

آدرس مطب دکتر گلفام مهرپرور

مطب برزگراه اشرفی اصفهانی
آدرس:
تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده (گلدشت)، نبش کوچه شفق، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 1، واحد 2
تلفن:

نظرات درباره دکتر گلفام مهرپرور

4.9
از 195 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
مریم(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: درد حنجره
علیرضا(1403/03/28)
نوبت دهی مطب
(1403/03/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: درد گوش که در حال مصرف دارو هستم
الهه(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مشكل مايع مياني گوش داشتم. دكتر بسيار حاذق، مهربان و دقيق بودن. پيشنهاد ميكنم در صورت بروز مشكل حتما به ايشون مراجعه كنيد.
محمد حمید(1403/03/27)
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر مهرپرور جراحی بسیار ماهر، صبور، خوش اخلاق، خوش برخورد ، کاربلد و پیگیر می باشند. از زحمات ایشان سپاسگزارم
شنتیا(1403/03/25)
نوبت دهی مطب
(1403/03/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : مشکل پسرم
کاربر دکترتو(1403/03/25)
نوبت دهی مطب
(1403/03/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : مشکل لوزه پسرم

سوالات متداول راجع به دکتر گلفام مهرپرور

چطور می‌توانم نوبت دکتر گلفام مهرپرور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلفام مهرپرور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلفام مهرپرور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر گلفام مهرپرور چقدر است؟
هزینه ویزیت گلفام مهرپرور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر گلفام مهرپرور کجا است؟
دکتر گلفام مهرپرور 1 مطب در مطب برزگراه اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گلفام مهرپرور را ببینید.
آیا دکتر گلفام مهرپرور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر گلفام مهرپرور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلفام مهرپرور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلفام مهرپرور چه زمانی است؟
دکتر گلفام مهرپرور از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلفام مهرپرور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلفام مهرپرور چقدر است؟
تا کنون 195 نفر به دکتر گلفام مهرپرور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلفام مهرپرور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر گلفام مهرپروردکتر گلفام مهرپرور dr golfam mehrparvar از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر گلفام مهرپرور در تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان حاجی زاده (گلدشت)، نبش کوچه شفق، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلفام مهرپرور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144020457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلفام مهرپرور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلفام مهرپرور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلفام مهرپرور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلفام مهرپرور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلفام مهرپرور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.