دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رویا صمدی

دکتر رویا صمدی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

86893

درباره‌پزشک

 • رییس بخش روانپزشکی بیمارستان چمران از سال۹۳ تا ۹۸
 • مشاور بالینی پروژه پایش ملی کیفیت مراقبت های پزشکی(IQCAMP) درسالهای۹۷-۹۸
 • مدیر ومسوول فنی کلینیک متادون بیمارستان چمران به مدت دوسال
 • برگزاری دوره های فرزند پروری
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • زوج درمانی
 • محقق بالینی و چاپ دهها مقاله در ژورنالهای بین المللی درزمینه های اعتیاد، روانپزشکی اطفال، طب روان تنی، طب سالمندان، داروهای اعصاب وروان.
 • ارائه سخنرانی و پوستر در کنگره های داخل وخارج کشور
 • داور مجلات علمی تخصصی بین المللی اعصاب و‌ روان
 • درمان دارویی رواندرمانی و مشاوره در زمینه های : افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات خلقی، اعتیاد، مشکلات خواب، اختلالات خوردن، مشکلات حافظه وتمرکز، بیش فعالی، تیک، لکنت زبان، اختلالات طیف اوتیسم، اختلالات رفتاری و شخصیتی، بیماریهای سالمندان، مشکلات زوجین و ارتباطی، فرزند پروری، بیماریهای روان تنی(فشارخون عصبی، تغییرات قند خون عصبی، مشکلات معده و روده عصبی، وزوز گوش عصبی و...)، مشکلات تصمیم گیری، برنامه ریزی و تحصیلی و... 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب احمد آباد

آدرس:

مشهد، احمد آباد، محتشمی یک، مقابل صبوری،ساختمان پزشکان 33

تلفن:05138451401

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا صمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رویا صمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمد آباد
مشهد - مشهد، احمد آباد، محتشمی یک، مقابل صبوری،ساختمان پزشکان 33


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا صمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا صمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا صمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا صمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا صمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا صمدی کجا است؟
دکتر رویا صمدی 1 مطب در مطب احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا صمدی را ببینید.
+
آیا دکتر رویا صمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا صمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا صمدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا صمدی چه زمانی است؟
دکتر رویا صمدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا صمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رویا صمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا صمدی 0 از 5 است.
درباره دکتر رویا صمدی


دکتر رویا صمدی dr roya samadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر رویا صمدی در مشهد، احمد آباد، محتشمی یک، مقابل صبوری،ساختمان پزشکان 33 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا صمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138451401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا صمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا صمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا صمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا صمدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا صمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.