دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بهدخت آل علی

دکتر بهدخت آل علی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

74213
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

طب سنتی ایرانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه شریف آباد

آدرس:

شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22

تلفن:07137201471

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهدخت آل علی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهدخت آل علی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خانم دکتر بسیار عالی هستن هم درکارشون وهم در برخورد با مریض وخیلی باصبر و حوصله کار مریضها رو انجام میدن وخیلی به مریضشون اهمیت میدن من خیلی دوستشون دارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهدخت آل علی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه شریف آباد
شیراز - شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهدخت آل علی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهدخت آل علی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهدخت آل علی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهدخت آل علی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهدخت آل علی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهدخت آل علی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهدخت آل علی کجا است؟
دکتر بهدخت آل علی 1 مطب در مطب چهارراه شریف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهدخت آل علی را ببینید.
+
آیا دکتر بهدخت آل علی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهدخت آل علی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهدخت آل علی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهدخت آل علی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهدخت آل علی چه زمانی است؟
دکتر بهدخت آل علی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهدخت آل علی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهدخت آل علی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهدخت آل علی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهدخت آل علی 5 از 5 است.
درباره دکتر بهدخت آل علی


دکتر بهدخت آل علی dr behdokht alali از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر بهدخت آل علی در شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهدخت آل علی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137201471 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهدخت آل علی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهدخت آل علی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهدخت آل علی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهدخت آل علی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهدخت آل علی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.