دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%89
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هژیر جواهری زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هژیر جواهری زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%89
24 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیده آوینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

چند سال که دکتر رو می شناسم واقعا تجویزشون عالیه و دقت خاصی رو بیمار دارند.

الا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی کمکم کردند.

آلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر فهمیده، باتجربه و کاربلد هستند.

کارن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار با تجربه و عالی بودن

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هژیر جواهری زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پهلوان شرقی
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع سیمرغ، طبقه6


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو158,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هژیر جواهری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هژیر جواهری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هژیر جواهری زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هژیر جواهری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هژیر جواهری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هژیر جواهری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هژیر جواهری زاده کجا است؟
دکتر هژیر جواهری زاده 1 مطب در مطب خیابان پهلوان شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هژیر جواهری زاده را ببینید.
+
آیا دکتر هژیر جواهری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هژیر جواهری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هژیر جواهری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هژیر جواهری زاده متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هژیر جواهری زاده چه زمانی است؟
دکتر هژیر جواهری زاده از روز شنبه 12 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هژیر جواهری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هژیر جواهری زاده چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر هژیر جواهری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هژیر جواهری زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر هژیر جواهری زاده


دکتر هژیر جواهری زاده dr hazhir javaheri zade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر هژیر جواهری زاده در اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع سیمرغ، طبقه6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هژیر جواهری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09054501307-06133338593-09054501306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هژیر جواهری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هژیر جواهری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هژیر جواهری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هژیر جواهری زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هژیر جواهری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.