دکتر فاطمه دالکی

دکتر فاطمه دالکی

تخصص بیهوشی

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

کنترل و درمان دردهای حاد و مزمن

کد نظام پزشکی

115013

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب چهارراه کشتیرانی

آدرس:

بوشهر، بعد از چهارراه کشتیرانی، ساختمان پزشکان طبیب، طبقه 6، پلاک 604

تلفن:09026745764

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه دالکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه دالکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه کشتیرانی
دکتر فاطمه دالکی
دکتر فاطمه دالکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه دالکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه دالکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه دالکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه دالکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه دالکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه دالکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه دالکی کجا است؟
دکترفاطمه دالکی مطب چهارراه کشتیرانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه دالکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه دالکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه دالکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه دالکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه دالکی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه دالکی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه دالکی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه دالکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه دالکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه دالکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه دالکی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه دالکیدکترفاطمه دالکی dr fatemeh dalaki از دکترهای متخصص بیهوشی بوشهر هستند. مطب دکتر فاطمه دالکی در بوشهر، بعد از چهارراه کشتیرانی، ساختمان پزشکان طبیب، طبقه 6، پلاک 604 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه دالکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09026745764 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه دالکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه دالکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه دالکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه دالکی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه دالکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.