دکتر ونوس وطن خواه

دکتر ونوس وطن خواه

کد نظام پزشکی: 147149
4.8 (24 نظر)
٪96 پیشنهاد کاربران
481 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ونوس وطن خواه

مطب خیابان ستارخان
آدرس: تهران - تهران، خیابان ستارخان، بعد ازفلکه صادقیه، نرسیده به چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، پلاک 964، طبقه 3، واحد 13
اولین نوبت آزاد: دوشنبه 11 تیر | 16:30
مطب ونک
آدرس: تهران - تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، نبش کوچه شهریار، پلاک181، طبقه سوم، واحد 16
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر ونوس وطن خواه

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 15:00
250,000 تومان

آدرس مطب دکتر ونوس وطن خواه

مطب خیابان ستارخان
آدرس:
تهران، خیابان ستارخان، بعد ازفلکه صادقیه، نرسیده به چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، پلاک 964، طبقه 3، واحد 13
تلفن:
مطب ونک
آدرس:
تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، نبش کوچه شهریار، پلاک181، طبقه سوم، واحد 16
تلفن:

نظرات درباره دکتر ونوس وطن خواه

4.8
از 24 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%96
پیشنهاد کاربران
پریناز(1403/04/03)
مشاوره تلفنی
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
بيماري فيبروميالژيا و لرزش ماهيچه ها تشخيص عالي و به موقع و بسيار مهربان و با علم بالا
کاربر دکترتو(1403/03/02)
مشاوره تلفنی
(1403/03/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
با سلام، مشکل پانیک دارم. در حال مصرف دارو هستم. دکتر دلسوز و با تجربه ای هستند.برای بیماران وقت میگذارند و هدف اصلیشون حمایت و آرامش و بهبودی بیمار است. خدا حفظشون کنه.
کاربر دکترتو(1403/02/22)
مشاوره تلفنی
(1403/02/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
واقعا با سواد هستند و تشخیص درست میدن
سارا(1403/02/17)
مشاوره تلفنی
(1403/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
افسردگی . در حال مصرف دارو های تجویزی هستم
علی(1403/01/15)
مشاوره تلفنی
(1403/01/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
بسیار حاذق هستند. مدت طولانی تحت نظر ایشان بودم و از نتیجه راضی هستم.
بیتا(1402/12/23)
مشاوره تلفنی
(1402/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
با حوصله هستن و به تمام سوالات با حوصله جواب میدن و توضیح کافی میدن و داروی مناسب تجویز میکنن

سوالات متداول راجع به دکتر ونوس وطن خواه

چطور می‌توانم نوبت دکتر ونوس وطن خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ونوس وطن خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ونوس وطن خواه در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ونوس وطن خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت ونوس وطن خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ونوس وطن خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ونوس وطن خواه کجا است؟
دکتر ونوس وطن خواه 2 مطب در مطب خیابان ستارخان و مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ونوس وطن خواه را ببینید.
آیا دکتر ونوس وطن خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ونوس وطن خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ونوس وطن خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ونوس وطن خواه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ونوس وطن خواه چه زمانی است؟
دکتر ونوس وطن خواه از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ونوس وطن خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ونوس وطن خواه چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر ونوس وطن خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ونوس وطن خواه 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ونوس وطن خواهدکتر ونوس وطن خواه dr venos vatankhah از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر ونوس وطن خواه در تهران، خیابان ستارخان، بعد ازفلکه صادقیه، نرسیده به چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، پلاک 964، طبقه 3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ونوس وطن خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144258175 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ونوس وطن خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ونوس وطن خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ونوس وطن خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ونوس وطن خواه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ونوس وطن خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.