کیانا مصلحی

کیانا مصلحی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
اصفهان

کد نظام پزشکی

4352

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب دروازه تهران

آدرس:

اصفهان، دروازه تهران، کوچه شهبازی، ساختمان صدرا، طبقه اول، کلینیک مانی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران کیانا مصلحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از کیانا مصلحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت کیانا مصلحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیانا مصلحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد کیانا مصلحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت کیانا مصلحی چقدر است؟
هزینه ویزیت کیانا مصلحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل کیانا مصلحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب کیانا مصلحی کجا است؟
دکتر کیانا مصلحی 1 مطب در مطب دروازه تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کیانا مصلحی را ببینید.
+
آیا کیانا مصلحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیانا مصلحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
کیانا مصلحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیانا مصلحی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد کیانا مصلحی چه زمانی است؟
دکتر کیانا مصلحی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل کیانا مصلحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از کیانا مصلحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به کیانا مصلحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی کیانا مصلحی 0 از 5 است.

درباره کیانا مصلحیدکتر کیانا مصلحی kiyana moslehi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب کیانا مصلحی در اصفهان، دروازه تهران، کوچه شهبازی، ساختمان صدرا، طبقه اول، کلینیک مانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب کیانا مصلحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135663064-03133382035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام کیانا مصلحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی کیانا مصلحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط کیانا مصلحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از کیانا مصلحی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد کیانا مصلحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.