دکتر نوشین مهربد

دکتر نوشین مهربد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

113900
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

انجام طب سوزنی در کلیه بیماری های عصب و عضله، چاقی، لاغری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، جنب بنگاه ماشین، ساختمان مروارید، طبقه اول

تلفن:03132752101

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین مهربد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین مهربد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و حاذق

شادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکتر مهربد با صبوری پاسخ صحبتهای بنده رو شنیدن و پاسخ دادن.

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند.

افشین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد،با تجربه و پیگیر.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوشین مهربد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین مهربد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین مهربد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین مهربد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین مهربد چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین مهربد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین مهربد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین مهربد کجا است؟
دکتر نوشین مهربد 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوشین مهربد را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین مهربد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین مهربد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین مهربد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین مهربد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین مهربد چه زمانی است؟
دکتر نوشین مهربد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین مهربد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین مهربد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر نوشین مهربد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین مهربد 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین مهربددکتر نوشین مهربد dr nooshin mehrbod از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر نوشین مهربد در اصفهان، سه راه سیمین، خیابان جانبازان، شهرک ولی عصر، درمانگاه امام رضا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین مهربد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03137774386 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین مهربد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین مهربد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین مهربد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین مهربد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین مهربد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.