%۹۱
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۵۶۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی(هفت تیر)، نبش معدل، جنب سوپر دانیال

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدرضا پایدار بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۹۱
۱۰ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری سینما سعدی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مرکز میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مرکز برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مرکز ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد. 

توجه توجه *بیماران محترم لطفا قبل از مراجعه ی حضوری به مرکز جهت ثبت سیستمی نوبت خود با مرکز رادیولوژی تماس بگیرید.

دکتر محمدرضا پایدار
دکتر محمدرضا پایدار

درباره دکتر محمدرضا پایدار

دکتر محمدرضا پایدار از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا پایدار در شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی(هفت تیر)، نبش معدل، جنب سوپر دانیال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا پایدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302935-07132352588 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا پایدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا پایدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا پایدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا پایدار تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.