دکتر مرضیه پاک باز

دکتر مرضیه پاک باز

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
اهواز - تهران

کد نظام پزشکی

119827

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات خيابان شريعتی جنوبی

آدرس:

اهواز ، خيابان شريعتی جنوبی، بين خيابان شهيد ابراهيمی و پشمی پور، پلاك ١٥٢، كلينيك دكتر محمدزاده

تلفن:06135517730

اطلاعات مطب خیابان سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، سهروردی شمالی، خیابان آپادانا، پلاک 18، كلينيك دكتر صفائيان

تلفن:02188502914

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه پاک باز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خيابان شريعتی جنوبی
مطب خیابان سهروردی شمالی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مرضیه پاک باز، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مرضیه پاک باز
دکتر مرضیه پاک باز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه پاک باز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه پاک باز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه پاک باز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه پاک باز چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه پاک باز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پاک باز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه پاک باز کجا است؟
دکترمرضیه پاک باز خيابان شريعتی جنوبی و مطب خیابان سهروردی شمالی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه پاک باز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه پاک باز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پاک باز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه پاک باز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه پاک باز متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه پاک باز چه زمانی است؟
دکتر مرضیه پاک باز از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پاک باز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه پاک باز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرضیه پاک باز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه پاک باز 0 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه پاک بازدکترمرضیه پاک باز dr marziye pakbaz از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مرضیه پاک باز در تهران، سهروردی شمالی، خیابان آپادانا، پلاک 18، كلينيك دكتر صفائيان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه پاک باز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188502914 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه پاک باز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه پاک باز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه پاک باز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه پاک باز متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه پاک باز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.