دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه

دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی های کبد پانکراس مجاری صفراوی و پیوند اعضا
تهران
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

113610

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان دکتر قریب

آدرس:

تهران، خیابان دکتر قریب، نبش شمالی بلوار کشاورز، پلاک113، طبقه 4، واحد 7

تلفن:02166938745

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دکتر قریب
دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه
دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحمید چاوشی خامنه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه کجا است؟
دکترعبدالحمید چاوشی خامنه مطب خیابان دکتر قریب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه چه زمانی است؟
دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحمید چاوشی خامنهدکترعبدالحمید چاوشی خامنه dr abdolhamid chavoshi khamene از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه در تهران، خیابان دکتر قریب، نبش شمالی بلوار کشاورز، پلاک113، طبقه 4، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166938745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحمید چاوشی خامنه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.