دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر هاله حسینی فروتن

دکتر هاله حسینی فروتن

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

69735
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاله حسینی فروتن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاله حسینی فروتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند. ارامش خوبی بهم دادند. تشخیص خوبی دارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هاله حسینی فروتن
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب گیشا
تهران - تهران، گیشا، خیابان سیزدهم، نبش ناظریان قمی، ساختمان دنیز، پلاک 9، واحد 401، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاله حسینی فروتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاله حسینی فروتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاله حسینی فروتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاله حسینی فروتن چقدر است؟
هزینه ویزیت هاله حسینی فروتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله حسینی فروتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاله حسینی فروتن کجا است؟
دکتر هاله حسینی فروتن 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هاله حسینی فروتن را ببینید.
+
آیا دکتر هاله حسینی فروتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاله حسینی فروتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاله حسینی فروتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاله حسینی فروتن متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاله حسینی فروتن چه زمانی است؟
دکتر هاله حسینی فروتن از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله حسینی فروتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاله حسینی فروتن چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هاله حسینی فروتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاله حسینی فروتن 5 از 5 است.
درباره دکتر هاله حسینی فروتن


دکتر هاله حسینی فروتن dr haleh hoseini forotan از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر هاله حسینی فروتن در تهران، گیشا، خیابان سیزدهم، نبش ناظریان قمی، ساختمان دنیز، پلاک 9، واحد 401، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاله حسینی فروتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188249250 , 02188242894 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاله حسینی فروتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاله حسینی فروتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاله حسینی فروتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاله حسینی فروتن متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاله حسینی فروتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.