دکتر ماه منیر حمزه

دکتر ماه منیر حمزه

پزشک دندانپزشک

بندرعباس

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام دکتر ماه منیر حمزه: drhamzeh2020@

تلگرام دکتر ماه منیر حمزه: drhamzeh2020@

ایمیل دکتر ماه منیر حمزه : dr.hamzeh2020@gmail.com

کد نظام پزشکی

۹۳۳۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان سه راه پلنگ صورتی

آدرس:

بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، سه راه پلنگ صورتی، ساختمان پزشکان سحر، طبقه فوقانی بانک صادرات، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماه منیر حمزه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سه راه پلنگ صورتی
دکتر ماه منیر حمزه
دکتر ماه منیر حمزه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماه منیر حمزه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماه منیر حمزه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماه منیر حمزه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماه منیر حمزه چقدر است؟
هزینه ویزیت ماه منیر حمزه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماه منیر حمزه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماه منیر حمزه کجا است؟
دکتر ماه منیر حمزه 1 مطب در مطب خیابان سه راه پلنگ صورتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ماه منیر حمزه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ماه منیر حمزه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماه منیر حمزه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماه منیر حمزه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماه منیر حمزه متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماه منیر حمزه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ماه منیر حمزه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماه منیر حمزه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماه منیر حمزه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ماه منیر حمزه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماه منیر حمزه 0 از 5 است.

درباره دکتر ماه منیر حمزهدکتر ماه منیر حمزه dr mah monir hamze از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر ماه منیر حمزه در بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، سه راه پلنگ صورتی، ساختمان پزشکان سحر، طبقه فوقانی بانک صادرات، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماه منیر حمزه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171602164-07632240540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماه منیر حمزه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماه منیر حمزه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماه منیر حمزه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماه منیر حمزه پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماه منیر حمزه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.