دکتر رحمت الله دامن پاک جامی

دکتر رحمت الله دامن پاک جامی

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص آنژیوپلاستی
تهران

کد نظام پزشکی

108801
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58

تلفن:02122861500

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمت الله دامن پاک جامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمت الله دامن پاک جامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هادی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مرد شریف و با وجدان می باشند.با بیمار با چهره خندان و با امیدی برخورد می نمایند و یاس از بیمار می گیرند .واقعا فرشته نجات بوده .خداوند اموات اورا بیامرزد

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار انسان شریف و بزرگی هستن خدا خیرشون بده الهی خدا بهشون سلامتی بده من ب عنوان یه هم وطن بهشون افتخار میکنم

سید محمود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی مجرب ایشون با بهترین بیمارستان قلب کار می‌کنند که خدمات عالی به بیماران می‌دهند منظور بیمارستان جماران خود دکتر با اخلاق منصف بی دلیل دستور به انجام آزمایش یا کاری نمی‌دهند در کل بهترین دکتر برای آنژیو هستند در تهران

بهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر ضمن اینکه خوشرو هستند از نطر من حاذق و با تجربه نیز هستند و به نظر بی جهت آزمایشی را برای مراجعین تجویز نمیکند منطورم بابت نوار قلب و.... از این قبیل می باشد.

سیدحسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر بااخلاق وتوانایی هستند من سکته کرده بودم منو از مرگ نجات دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحمت الله دامن پاک جامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمت الله دامن پاک جامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمت الله دامن پاک جامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی کجا است؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی را ببینید.
+
آیا دکتر رحمت الله دامن پاک جامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چه زمانی است؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر رحمت الله دامن پاک جامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمت الله دامن پاک جامی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحمت الله دامن پاک جامیدکتر رحمت الله دامن پاک جامی dr rahmatollah daman pak jami از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122861500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمت الله دامن پاک جامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمت الله دامن پاک جامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمت الله دامن پاک جامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.