دکتر رحمت الله دامن پاک جامی

دکتر رحمت الله دامن پاک جامی

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص آنژیوپلاستی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۸۸۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمت الله دامن پاک جامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمت الله دامن پاک جامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمت الله دامن پاک جامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمت الله دامن پاک جامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی کجا است؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رحمت الله دامن پاک جامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چه زمانی است؟
دکتر رحمت الله دامن پاک جامی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر رحمت الله دامن پاک جامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمت الله دامن پاک جامی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحمت الله دامن پاک جامیدکتر رحمت الله دامن پاک جامی dr rahmatollah daman pak jami از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی متروی شریعتی، کوچه زیبا، پلاک 58 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمت الله دامن پاک جامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122861500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمت الله دامن پاک جامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمت الله دامن پاک جامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمت الله دامن پاک جامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمت الله دامن پاک جامی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمت الله دامن پاک جامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.