دکتر افروز صادقی سروستانی

دکتر افروز صادقی سروستانی

کد نظام پزشکی: 139549
3.4 (3 نظر)
٪67 پیشنهاد کاربران
26 نوبت موفق

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر افروز صادقی سروستانی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: شنبه 9 تیر | 11:00
160,000 تومان
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر نصرت الله نوری
دکتر نصرت الله نوری
جراحی عمومی
4.7
(100 نظر)
1202 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر فریبا یزدانی
دکتر فریبا یزدانی
جراحی عمومی
4.9
(100 نظر)
1386 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر مرتضی مازوچی
دکتر مرتضی مازوچی
جراحی عمومی
4.7
(98 نظر)
1012 نوبت موفق
کرج - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

نظرات درباره دکتر افروز صادقی سروستانی

3.4
از 3 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%67
پیشنهاد کاربران
زهرا(1402/04/26)
(1402/04/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
نبی اله(1401/09/07)
(1401/09/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب بودند.

سوالات متداول راجع به دکتر افروز صادقی سروستانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر افروز صادقی سروستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افروز صادقی سروستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افروز صادقی سروستانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر افروز صادقی سروستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت افروز صادقی سروستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز صادقی سروستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر افروز صادقی سروستانی کجا است؟
دکتر افروز صادقی سروستانی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
آیا دکتر افروز صادقی سروستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افروز صادقی سروستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر افروز صادقی سروستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افروز صادقی سروستانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افروز صادقی سروستانی چه زمانی است؟
دکتر افروز صادقی سروستانی از روز شنبه 9 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز صادقی سروستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افروز صادقی سروستانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر افروز صادقی سروستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افروز صادقی سروستانی 4 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر افروز صادقی سروستانیدکتر افروز صادقی سروستانی dr afrooz sadeghi savestani telvisit از دکترهای متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افروز صادقی سروستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افروز صادقی سروستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افروز صادقی سروستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افروز صادقی سروستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افروز صادقی سروستانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افروز صادقی سروستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.