دکتر محسن محمودیه

دکتر محسن محمودیه

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی لاپراسکوپی و چاقی
اصفهان
%۹۹
پیشنهاد(از ۱۴۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رتبه سوم کشوری بورد جراحی سال ۸۱ و اخذ مدرک فلوشیپ لاپراسکوپی پیشرفته  

درمان بیماران حیطه جراحی عمومی، کلیه اعمال جراحی شکم و لگن و گردن، بیماران چاقی، کلیه اعمال جراحی نیازمند لاپراسکپی

عملیات مربوط به زخم

همکاری با بیمارستانهای دولتی اموزشی الزهرا، امین، بیمارستانهای خصوصی سینا و میلاد

Mahmoudieh.m.d :آدرس اینستا گرام

کد نظام پزشکی

۳۵۲۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب خیابان محتشم کاشانی

آدرس:

اصفهان ،از طرف حکیم نظامی ابتدای خیابان محتشم کاشانی ، رو به روی MRI سپاهان ، ساختمان پردیس جنوبی ، طبقه 2،واحد

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محسن محمودیه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴۸ کاربر)

%۹۹
۱۴۶ کاربر از ۱۴۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان محتشم کاشانی
ملاحظات

با توجه به اینکه زمان معاینه برای افراد متفاوت میباشد ممکن است زمان انتظار شما در مطب دکتر محمودیه 1/5 تا 2 ساعت به طول می انجامد لطفا با در نظر گرفتن این موضوع نوبت بگیرید.

نوبتهای 3 ماهه اول سال 1401 ،6 فروردین باز میشود

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محسن محمودیه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

 • ساعات نمایش داده شده در این پروفایل تنها مربوط به مشاوره تلفنی می باشد.
 • رأس ساعت نوبت جهت مشاوره تلفنی با شما تماس گرفته می شود و پزشک حداکثر در 15 دقیقه پاسخگوی شما خواهد بود.لطفا گوش به زنگ تماس ما باشید.
 • بعد از انجام مراحل پرداخت و ثبت نوبت لطفا نام و مدارک پزشکی خود را به شماره ای که بعد از پرداخت در رسید نوبت شما قید شده واتساپ نمایید. اگر مدارک پزشکی ندارید لطفا این جمله را نیز در پیام خود ذکر کنید. 
 • بیماران محترم، پیشنهاد می شود قبل از تماس با پزشک، لیستی از سوالات خود را یادداشت کنید.  
دکتر محسن محمودیه
دکتر محسن محمودیه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن محمودیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن محمودیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن محمودیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن محمودیه چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن محمودیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمودیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن محمودیه کجا است؟
دکتر محسن محمودیه 1 مطب در مطب خیابان محتشم کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن محمودیه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن محمودیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمودیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن محمودیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن محمودیه متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن محمودیه چه زمانی است؟
دکتر محسن محمودیه از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمودیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن محمودیه چقدر است؟
تا کنون 148 نفر به دکتر محسن محمودیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن محمودیه 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن محمودیه

دکتر محسن محمودیه dr mohsen mahmoodieh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر محسن محمودیه در اصفهان ،از طرف حکیم نظامی ابتدای خیابان محتشم کاشانی ، رو به روی MRI سپاهان ، ساختمان پردیس جنوبی ، طبقه 2،واحد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن محمودیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012672196 , 03136289956 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن محمودیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن محمودیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن محمودیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن محمودیه تخصص جراحی عمومی ، فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن محمودیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.