دکتر بهرنگ آبادپور

دکتر بهرنگ آبادپور

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه
تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان میلاد میلاد

بیمارستان محب کوثر

مرکز ناباروری ابن سینا

کد نظام پزشکی

71512

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، بین خیابان 10 و 11، ساختمان امیر، طبقه پنجم، واحد 504

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرنگ آبادپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرنگ آبادپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرنگ آبادپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرنگ آبادپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرنگ آبادپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرنگ آبادپور چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرنگ آبادپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرنگ آبادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرنگ آبادپور کجا است؟
دکتربهرنگ آبادپور مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرنگ آبادپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرنگ آبادپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرنگ آبادپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرنگ آبادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرنگ آبادپور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرنگ آبادپور چه زمانی است؟
دکتر بهرنگ آبادپور از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرنگ آبادپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرنگ آبادپور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر بهرنگ آبادپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرنگ آبادپور 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرنگ آبادپوردکتربهرنگ آبادپور dr behrang abad pour از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهرنگ آبادپور در تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، بین خیابان 10 و 11، ساختمان امیر، طبقه پنجم، واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرنگ آبادپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0288222056،02188222057 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرنگ آبادپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرنگ آبادپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرنگ آبادپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرنگ آبادپور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرنگ آبادپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.