دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شیوا رحمانیان

دکتر شیوا رحمانیان

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

91604

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

رشد و تغذیه و برنامه نویسی غذایی برای کودکان و نوجوانان

آسم و آلرژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان توحید

آدرس:

اصفهان ، خیابان توحید میانی ، جنب بانک پاسارگاد ، مجتمع نگار 1 ، طبقه 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا رحمانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیوا رحمانیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان توحید
اصفهان - اصفهان ، خیابان توحید میانی ، جنب بانک پاسارگاد ، مجتمع نگار 1 ، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا رحمانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا رحمانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا رحمانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا رحمانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا رحمانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا رحمانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا رحمانیان کجا است؟
دکتر شیوا رحمانیان 1 مطب در مطب خیابان توحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیوا رحمانیان را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا رحمانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا رحمانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا رحمانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا رحمانیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا رحمانیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیوا رحمانیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا رحمانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا رحمانیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیوا رحمانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا رحمانیان 0 از 5 است.
درباره دکتر شیوا رحمانیان


دکتر شیوا رحمانیان dr shiva rahmaniyan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر شیوا رحمانیان در اصفهان ، خیابان توحید میانی ، جنب بانک پاسارگاد ، مجتمع نگار 1 ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا رحمانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136251942 , 09130913900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا رحمانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا رحمانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا رحمانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا رحمانیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا رحمانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.