دکتر سرور هدیه لو

دکتر سرور هدیه لو

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

48031

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان تریتا

بیمارستان ابن سینا

 

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، ضلع غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، پلاک ۶۸، طبقه سوم

تلفن:02122367997

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • البرز

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بین فلکه اول و دوم آریا شهر، نبش 12 متری پائیزان، ساختمان پزشکان 1446، طبقه دوم شرقی

بیمه‌های طرف قرارداد

  • میهن
  • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سرور هدیه لو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سرور هدیه لو
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، ضلع غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، پلاک ۶۸، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، ستارخان، بین فلکه اول و دوم آریا شهر، نبش 12 متری پائیزان، ساختمان پزشکان 1446، طبقه دوم شرقی
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سرور هدیه لو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سرور هدیه لو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سرور هدیه لو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سرور هدیه لو چقدر است؟
هزینه ویزیت سرور هدیه لو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سرور هدیه لو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سرور هدیه لو کجا است؟
دکتر سرور هدیه لو 2 مطب در مطب سعادت آباد و مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سرور هدیه لو را ببینید.
+
آیا دکتر سرور هدیه لو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سرور هدیه لو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سرور هدیه لو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سرور هدیه لو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سرور هدیه لو چه زمانی است؟
دکتر سرور هدیه لو از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سرور هدیه لو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سرور هدیه لو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سرور هدیه لو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سرور هدیه لو 0 از 5 است.

درباره دکتر سرور هدیه لودکتر سرور هدیه لو dr sorour hedielou از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سرور هدیه لو در تهران، ستارخان، بین فلکه اول و دوم آریا شهر، نبش 12 متری پائیزان، ساختمان پزشکان 1446، طبقه دوم شرقی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سرور هدیه لو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144241501,02144224209 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سرور هدیه لو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سرور هدیه لو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سرور هدیه لو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سرور هدیه لو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سرور هدیه لو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.