دکتر بنفشه امینی خواه

دکتر بنفشه امینی خواه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان بابک

بیمارستان ابن سینا

بیمارستان عرفان نیایش

کد نظام پزشکی

۷۱۹۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بین پل ستارخان و برق آلستوم، جنب داروخانه پرسپولیس، پلاک 688

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بنفشه امینی خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه امینی خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۰ کاربر)

%۱۰۰
۲۰ کاربر از ۲۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
ملاحظات

تذکر مهم* زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر بنفشه امینی خواه
دکتر بنفشه امینی خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه امینی خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه امینی خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه امینی خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه امینی خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه امینی خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه امینی خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه امینی خواه کجا است؟
دکتر بنفشه امینی خواه 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بنفشه امینی خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه امینی خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه امینی خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه امینی خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه امینی خواه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه امینی خواه چه زمانی است؟
دکتر بنفشه امینی خواه از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه امینی خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه امینی خواه چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر بنفشه امینی خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه امینی خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه امینی خواهدکتر بنفشه امینی خواه dr banafsheh aminikhah از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بنفشه امینی خواه در تهران، ستارخان، بین پل ستارخان و برق آلستوم، جنب داروخانه پرسپولیس، پلاک 688 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه امینی خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144204899,09122870433,02144221208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه امینی خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه امینی خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه امینی خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه امینی خواه تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه امینی خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.