%95
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان كليه، مجارى ادراى ، بى اختيارى ادرار دستگاه تناسلى زن و مرد نازايى مردان پروستات،ناتوانى جنسى زن و مرد عفونتهاى ادرارىی، 

سنگهاى كليه و مجارى ادرار واريكوسل،هيدروسل

 در مطب معاينه و سوند زدن انجام میشود

 همکاری در بيمارستان گلستان بيمارستان نجميه  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع جلالی خمینی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3

تلفن:02177809758

اطلاعات نوبت دهی نوار مثانه

آدرس:

تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع آیت شمالی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3

تلفن:02177809758

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نرگس بیگانه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرگس بیگانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%95
19 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مهری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتری حاذق و عالی و صبور و تشخیصشون درسته و من زیر نظر خانم دکتر مشکلم کاملا حل شد🙏

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پرشک مهربون و با حوصله و دلسوز و البته در کارشون هم مهارت دارن تشخیص درست میدن از هر نظر عالی هستن خانم دکتر عزیز

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک ماهری هستند

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جدی و پیشنهاد می کنم.

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوبن به شرط اینکه سر زمان ویزیت بشی نه دو ساعت بعد،به دلیل زمان انتظار نارضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نرگس بیگانه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرگس بیگانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس بیگانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرگس بیگانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرگس بیگانه چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس بیگانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس بیگانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرگس بیگانه کجا است؟
دکتر نرگس بیگانه 2 مطب در مطب نارمک و نوبت دهی نوار مثانه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نرگس بیگانه را ببینید.
+
آیا دکتر نرگس بیگانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس بیگانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرگس بیگانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس بیگانه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرگس بیگانه چه زمانی است؟
دکتر نرگس بیگانه از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس بیگانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرگس بیگانه چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر نرگس بیگانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرگس بیگانه 5 از 5 است.

درباره دکتر نرگس بیگانهدکتر نرگس بیگانه dr narges biganeh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر نرگس بیگانه در تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع جلالی خمینی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس بیگانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177809758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس بیگانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس بیگانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس بیگانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس بیگانه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرگس بیگانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.