%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان كليه، مجارى ادراى ، بى اختيارى ادرار دستگاه تناسلى زن و مرد نازايى مردان پروستات،ناتوانى جنسى زن و مرد عفونتهاى ادرارىی، 

سنگهاى كليه و مجارى ادرار واريكوسل،هيدروسل

 در مطب معاينه و سوند زدن انجام میشود

 همکاری در بيمارستان گلستان بيمارستان نجميه  

کد نظام پزشکی

۴۶۳۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع جلالی خمینی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3

اطلاعات نوبت دهی نوار مثانه

آدرس:

تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع آیت شمالی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نرگس بیگانه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نارمک
ملاحظات

بیماران محترم: ساعت داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود. لطفا شکیبا باشید.

نوبت دهی نوار مثانه
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید :

نوبت دهی برای روزهای یکشنبه و سه شنبه صرفا نوبت دهی نوار مثانه میباشد.

جهت هماهنگی های لازم برای نوار مثانه حتما قبل از مراجعه با مطب تماس حاصل فرمایید.

هزینه نوار مثانه مبلغ 1/550/000 می باشد.

دکتر نرگس بیگانه
دکتر نرگس بیگانه

درباره دکتر نرگس بیگانه

دکتر نرگس بیگانه از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر نرگس بیگانه در تهران، نارمک، فرجام غربی، تقاطع جلالی خمینی، ساختمان شقایق پلاک 948، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرگس بیگانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177809758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرگس بیگانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرگس بیگانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرگس بیگانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرگس بیگانه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.