سروش آقایی

سروش آقایی

کارشناس بینایی سنجی

تهران

کد نظام پزشکی

2265

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران ، خیابان آیت ، بالاتر از میدان نبوت ، نبش خیابان فاطمی ، پلاک 666 ، واحد 3

تلفن:02177801485

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • سلامت
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سروش آقایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سروش آقاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سروش آقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سروش آقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سروش آقایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سروش آقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سروش آقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سروش آقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سروش آقایی کجا است؟
دکتر سروش آقایی 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سروش آقایی را ببینید.
+
آیا سروش آقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سروش آقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سروش آقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سروش آقایی متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سروش آقایی چه زمانی است؟
دکتر سروش آقایی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سروش آقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سروش آقایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سروش آقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سروش آقایی 0 از 5 است.

درباره سروش آقاییدکتر سروش آقایی dr alireza aliaghaei از دکترهای متخصص بینایی سنجی تهران هستند. مطب سروش آقایی در تهران ، خیابان آیت ، بالاتر از میدان نبوت ، نبش خیابان فاطمی ، پلاک 666 ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سروش آقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177801485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سروش آقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سروش آقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سروش آقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سروش آقایی متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سروش آقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.