دکتر رضا ترابی

دکتر رضا ترابی

تخصص چشم پزشکی

فوق تخصص قرنیه و گلوکوم ( آب سیاه )
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

عضو آکادمی چشم پزشکان تهران

کد نظام پزشکی

۱۹۳۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نبش کوچه 34 ، پلاک 1157

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا ترابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا ترابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۳ کاربر)

%۱۰۰
۳۳ کاربر از ۳۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یوسف آباد
ملاحظات

دکتر بیماران عمل شده توط پزشکان دیگر را ویزیت نمی کنند. لطفا نوبت نگیرید.

دکتر رضا ترابی
دکتر رضا ترابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا ترابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا ترابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا ترابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا ترابی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا ترابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ترابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا ترابی کجا است؟
دکتر رضا ترابی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا ترابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا ترابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ترابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا ترابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا ترابی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا ترابی چه زمانی است؟
دکتر رضا ترابی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ترابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا ترابی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر رضا ترابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا ترابی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا ترابیدکتر رضا ترابی dr reza torabi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر رضا ترابی در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نبش کوچه 34 ، پلاک 1157 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا ترابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188678633,02188781559 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا ترابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا ترابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا ترابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا ترابی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا ترابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.