دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

کد نظام پزشکی: 32310
فلوشیپ نوروموسکولار
4.6 (159 نظر)
٪92 پیشنهاد کاربران
2989 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

مطب بلوار کشاورز
آدرس: تهران - تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان 202
اولین نوبت آزاد: امروز | 15:00

درباره دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

بیمارستان پارس

آدرس مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

مطب بلوار کشاورز
آدرس:
تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان 202

نظرات درباره دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

4.6
از 159 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%92
پیشنهاد کاربران
محمدرضا(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
تبحر دکتر زمانی و تشخیص و درمان ایشان مثال زدنی است
کاربر دکترتو(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیشنهاد میکنم
کاربر دکترتو(1403/02/16)
نوبت دهی مطب
(1403/02/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: راه نرفتن
کاربر دکترتو(1403/02/14)
(1403/02/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه:تشنج
آراد(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار عالی
نلین(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه:کم توجهی دخترم

سوالات متداول راجع به دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا زمانی قلعه تکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی کجا است؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی را ببینید.
آیا دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چقدر است؟
تا کنون 159 نفر به دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکیدکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی dr gholamreza zamani qala taki از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188964728,02188958068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.