دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

فلوشیپ نوروموسکولار
تهران

کد نظام پزشکی

32310
%96
پیشنهاد(از 48 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان پارس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان 202

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 48 کاربر)

%96
46 کاربر از 48 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر

نظرات

ادرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با تجربه..

بردیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی از ایشون راضی هستم ،اصلا بیمار و خانواده بیمار را بخاطر پول بیشتر سر در گم نمیکنن ،همکارشون از پسرم نوار مغز گرفته بود با اینکه ایشون میتونستن این کار رو داخل مطب خودشون مجدد انجام بدن و هزینه بگیرن اما به ادامه ی بررسی ها و در نهایت تشخیص پرداختن کاملا مهربون و با حوصله به صحبتها گوش میکنن

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سپاس فراوان از شما دکتر عزیز که برای رفع مشکلات مریض خود از هر گونه راه وروش استفاده نموده وفکر و ذکرتون شفای یافتن بیمارهاتون هست.

ثامن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر باتجربه ای هستند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به خاطر تشنج پسرم که دربیمارستان بستری بود چند تا پزشک تشخیصهای مختلف و داروهای مختلف دادن که به لطف خدا و تشخیص دکتر زمانی و داروهایی که ایشون تجویز نمودن پسرم رو به بهبودی رفت و مرخص شد و الان هفت ساله که پسرم تحت نظرایشون هست وخیلی راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا زمانی قلعه تکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی کجا است؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی چقدر است؟
تا کنون 48 نفر به دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکیدکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی dr gholamreza zamani qala taki از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی در تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188964728,02188958068 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا زمانی قلعه تکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.