%۹۹
پیشنهاد(از ۶۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۱۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، ایستگاه سی و دوم ، بن بست چمن ، مجتمع پزشکی ساعی ، واحد 6

اطلاعات مطب کلینیک دانش

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، حدفاصل عباس آباد تا مطهری، نبش کوچه شجاعی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر بهرامی، کلینیک دانش

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد رضوانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۱ کاربر)

%۹۹
۶۰ کاربر از ۶۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولیعصر
ملاحظات
 • نوبت گرفته شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود،زمان انتظار شما حداقل 2 ساعت می باشد. خواهشمندیم صبور باشید.
 • مراجعین محترم روز سه شنبه در مطب فقط موارد ژل و بوتاکس انجام خواهد شد و برای موارد دیگر نوبت دهی انجام نمی شود.
 • نوبت های سایت فقط و فقط برای معاینه می باشد.

مطب کلینیک دانش
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمد رضوانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر محمد رضوانی
دکتر محمد رضوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رضوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رضوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رضوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رضوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رضوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رضوانی کجا است؟
دکتر محمد رضوانی 2 مطب در مطب ولیعصر و مطب کلینیک دانش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رضوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رضوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رضوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رضوانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رضوانی چه زمانی است؟
دکتر محمد رضوانی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رضوانی چقدر است؟
تا کنون 61 نفر به دکتر محمد رضوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رضوانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد رضوانی

دکتر محمد رضوانی dr mohammad rezvani از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر محمد رضوانی در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، ایستگاه سی و دوم ، بن بست چمن ، مجتمع پزشکی ساعی ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رضوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188799450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رضوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رضوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رضوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رضوانی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رضوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.