دکتر علیرضا محبوبیان فر

دکتر علیرضا محبوبیان فر

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

99722

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار کاشانی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، ساختمان شیری، طبقه 8، واحد 30

تلفن:02144008413

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا محبوبیان فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا محبوبیان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کاشانی
دکتر علیرضا محبوبیان فر
دکتر علیرضا محبوبیان فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا محبوبیان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا محبوبیان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا محبوبیان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا محبوبیان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا محبوبیان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محبوبیان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا محبوبیان فر کجا است؟
دکترعلیرضا محبوبیان فر مطب بلوار کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا محبوبیان فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا محبوبیان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محبوبیان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا محبوبیان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا محبوبیان فر متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا محبوبیان فر چه زمانی است؟
دکتر علیرضا محبوبیان فر از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محبوبیان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا محبوبیان فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا محبوبیان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا محبوبیان فر 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا محبوبیان فردکترعلیرضا محبوبیان فر dr alireza mahbobiyanfar از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا محبوبیان فر در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، ساختمان شیری، طبقه 8، واحد 30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا محبوبیان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144008413 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا محبوبیان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا محبوبیان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا محبوبیان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا محبوبیان فر متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا محبوبیان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.