دکتر سمیه سعادت اسکندری

دکتر سمیه سعادت اسکندری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

125402
%97
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر سمیه سعادت اسکندری

آدرس:

بندر عباس، چهارراه مرادی، نرسیده به سه راه پلنگ صورتی، بالای بانک صادرات، ساختمان سحر 1، طبقه 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • البرز

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیه سعادت اسکندری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه سعادت اسکندری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%97
29 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من اولین جلسه هست ک میرم پیششون دکتر بسیارصبور و خوش اخلاقی هستن از همه نظر عالین چ کارشون چ تمیزی مطب و خیلی برخورد خوبی دارن با بیمار

میترا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی محترم با حوصله و دقیق مطبشون تمیز و تمام اصول بهداشتی رو رعایت می کنن نوبت دهیشونم عالی بود

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی برخورد خوبی داشتن😍، مراجعه کنندگان و یکی یکی میفرستادن داخل، با دقت گوش میدادن و پاسخ میدادن به همه سوالات، اصلا عجله نمیکردن و وقت میزاشتن، امید و انگیزه میدن🥰 خوشحالم که ایشون رو پیدا کردم ❤

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک مهربان،دلسوز و متعهد امتیاز مثبت نسبت به سایر پزشکان اینه که بیمارا رو یکی یکی ویزیت میکنن.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دیروز رفتم خیلی برخورد عالیییی داشتن و ی چیزی ک خیلی رعایت میشد مریضاشون رو یکی یکی میفرستادن و مث بعضی از دکترا نبودن خلاصه ک عالییی بودن 🥰

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمیه سعادت اسکندری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه سعادت اسکندری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه سعادت اسکندری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه سعادت اسکندری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه سعادت اسکندری چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه سعادت اسکندری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه سعادت اسکندری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه سعادت اسکندری کجا است؟
دکتر سمیه سعادت اسکندری 1 مطب در مطب دکتر سمیه سعادت اسکندری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیه سعادت اسکندری را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه سعادت اسکندری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه سعادت اسکندری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه سعادت اسکندری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه سعادت اسکندری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه سعادت اسکندری چه زمانی است؟
دکتر سمیه سعادت اسکندری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه سعادت اسکندری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه سعادت اسکندری چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر سمیه سعادت اسکندری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه سعادت اسکندری 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیه سعادت اسکندریدکتر سمیه سعادت اسکندری dr somayeh saadat eskandari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر سمیه سعادت اسکندری در بندر عباس، چهارراه مرادی، نرسیده به سه راه پلنگ صورتی، بالای بانک صادرات، ساختمان سحر 1، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه سعادت اسکندری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09013843619,07632243838,07632249594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه سعادت اسکندری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه سعادت اسکندری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه سعادت اسکندری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه سعادت اسکندری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه سعادت اسکندری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.