درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی اطفال، رشد و تغذیه

کد نظام پزشکی

۳۱۲۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، بین خوش و قصرالدشت، روبه روی مسجد حضرت علی، پلاک 912

بیمه های طرف قرارداد

  • ایران
  • دانا

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آذربایجان
دکتر هما متقی
دکتر هما متقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما متقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما متقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما متقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما متقی چقدر است؟
هزینه ویزیت هما متقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما متقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما متقی کجا است؟
دکتر هما متقی 1 مطب در مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هما متقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هما متقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما متقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما متقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما متقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما متقی چه زمانی است؟
دکتر هما متقی از روز چهارشنبه 2 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هما متقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما متقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هما متقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما متقی 0 از 5 است.

درباره دکتر هما متقی

دکتر هما متقی dr homa motaghi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر هما متقی در تهران، خیابان آذربایجان، بین خوش و قصرالدشت، روبه روی مسجد حضرت علی، پلاک 912 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما متقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166842447 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما متقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما متقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما متقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما متقی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما متقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.