درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

کنترل قبل و بعد بارداری، مشاوره قبل و بعد از ازدواج، پاپ اسمیر، IUD ، درمان عفونت های رحمی، درمان خونریزی های رحمی، مشاوره مشکلات یائسگی، معاینه دوشیزگی، معاینه دوره ای پستان

کد نظام پزشکی

11907

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

تهران، میدان صادقیه، خیابان اعتمادیان، پلاک 30، واحد 1

تلفن:02144094175

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شمیلا زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان صادقیه
شمیلا زمانی
شمیلا زمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شمیلا زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شمیلا زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شمیلا زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شمیلا زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شمیلا زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شمیلا زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شمیلا زمانی کجا است؟
دکترشمیلا زمانی مطب میدان صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شمیلا زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شمیلا زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شمیلا زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شمیلا زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شمیلا زمانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شمیلا زمانی چه زمانی است؟
دکتر شمیلا زمانی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شمیلا زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شمیلا زمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شمیلا زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شمیلا زمانی 0 از 5 است.

درباره شمیلا زمانیدکترشمیلا زمانی shamila zamani از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب شمیلا زمانی در تهران، میدان صادقیه، خیابان اعتمادیان، پلاک 30، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شمیلا زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144094175 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شمیلا زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شمیلا زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شمیلا زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شمیلا زمانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شمیلا زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.