%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تغذیه واکسیناسیون، رشد و نمو کودکان

کد نظام پزشکی

15293

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، روبه روی بیمارستان شهریار، کوچه آشیان، پلاک 2، همکف

تلفن:02166875090

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عشرت اربابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عشرت اربابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آذربایجان
دکتر عشرت اربابی
دکتر عشرت اربابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عشرت اربابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عشرت اربابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عشرت اربابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عشرت اربابی چقدر است؟
هزینه ویزیت عشرت اربابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عشرت اربابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عشرت اربابی کجا است؟
دکترعشرت اربابی مطب خیابان آذربایجان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عشرت اربابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عشرت اربابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عشرت اربابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عشرت اربابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عشرت اربابی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عشرت اربابی چه زمانی است؟
دکتر عشرت اربابی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عشرت اربابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عشرت اربابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عشرت اربابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عشرت اربابی 5 از 5 است.

درباره دکتر عشرت اربابیدکترعشرت اربابی dr eshrat arbabi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عشرت اربابی در تهران، خیابان آذربایجان، روبه روی بیمارستان شهریار، کوچه آشیان، پلاک 2، همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عشرت اربابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166875090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عشرت اربابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عشرت اربابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عشرت اربابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عشرت اربابی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عشرت اربابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.