حسین مرادی

حسین مرادی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3198
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره خانواده مهرآور خدمات تخصصی زیر را ارائه می دهد:

مشاوره های پیش از ازدواج، ازدواج، طلاق

خدمات روان درمانی در حوزه های اختلال و مشکلات افسردگی، اضطراب، وسواس، سوگ

برگزاری دوره های آموزشی برای عموم مردم در زمینه موارد فوق

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان جانبازان( گلبرگ غربی)، تقاطع خیابان کرمان، ساختمان 2000، پلاک318، طبقه سوم، واحد 15

تلفن:02177694287

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حسین مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حسین مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حسین مرادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حسین مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حسین مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حسین مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حسین مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حسین مرادی کجا است؟
دکتر حسین مرادی 1 مطب در مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حسین مرادی را ببینید.
+
آیا حسین مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حسین مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مرادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حسین مرادی چه زمانی است؟
دکتر حسین مرادی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حسین مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حسین مرادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به حسین مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حسین مرادی 0 از 5 است.

درباره حسین مرادیدکتر حسین مرادی hosein moradi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب حسین مرادی در تهران، خیابان جانبازان( گلبرگ غربی)، تقاطع خیابان کرمان، ساختمان 2000، پلاک318، طبقه سوم، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حسین مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177694287 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حسین مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حسین مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حسین مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حسین مرادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حسین مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.