دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

فوق تخصص جراحی عروق
تهران

کد نظام پزشکی

129984
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

 دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق و تروما میباشند.ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه برتر بورد و نویسنده علمی انجمن CIRS اروپا میباشند.حوزه کاری ایشان تمام بیماریهای جراحی عمومی و عروقی میباشد.درمان چاقی،واریکوسل،میوم رحمی،زخم پا،واریس،بزرگی خوش خیم پروستات،بیماریهای وریدی به روش غیر تهاجمی از دیگر خدمات ایشان میباشد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران، گاندی جنوبی ، پلاک 130

تلفن:09120408466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا مطلوب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا مطلوب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نوروز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

ناصر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین باتجربترین دکتر خاورمیانه

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پدر من زخم دیابتی شدید داشت که مدتها درگیر آن بودیم و به کلینیک و پزشکان بسیاری مراجعه کردیم و دو نوبت آنژیو پلاستی انجام شد که ناموفق بود و نتوانستند رگ بسته را باز کنند و در نهایت دکتر مطلوب را به ما معرفی کردند که در حفظ پا مهارت دارند دکتر مطلوب با آنژیو پلاستی تمامی عروق انسداد یافته را باز کردند و پس از سه هفته زخم کاملا خوب شد دکتر مطلوب را به عنوان بهترین دکتر زخم پای دیابتی به بیماران توصیه میکنم پای پدر من را از قطع حتمی نجات داد خدا برای بیماران نگهش داره

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من چاقی شدید داشتم دکتر مطلوب با روش اندوواسکولار من رو عمل کرد با بی حسی ، نه شکمم جای برش ماند نه دردی حس کردم . عمل یک ساعت طول کشید فردای عمل مرخص شدم و در عرض شش ماه بدون رژیم خاصی 12 کیلو کم کردم . دکتر مطلوب بی نظیرن

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام علیکم ، واریکوسل سمت چپ داشتم خیلی شدید بود همکارم دکتر را به من معرفی کردند با روش غیرتهاجمی درمان شدم خیلی سریع و راحت . خیلی ممنونم از دکترمطلوب احمد رستمی نژاد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا مطلوبسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا مطلوب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا مطلوب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا مطلوب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا مطلوب چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا مطلوب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا مطلوب کجا است؟
دکتر رضا مطلوب 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا مطلوب را ببینید.
+
آیا دکتر رضا مطلوب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا مطلوب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا مطلوب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا مطلوب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا مطلوب چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر رضا مطلوب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا مطلوب 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا مطلوبدکتر رضا مطلوب dr reza matlob از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر رضا مطلوب در تهران، گاندی جنوبی ، پلاک 130 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا مطلوب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120408466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا مطلوب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا مطلوب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا مطلوب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا مطلوب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.