دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

فوق تخصص جراحی عروق
تهران

کد نظام پزشکی

129984

درباره‌پزشک

 دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق و تروما میباشند.ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه برتر بورد و نویسنده علمی انجمن CIRS اروپا میباشند.حوزه کاری ایشان تمام بیماریهای جراحی عمومی و عروقی میباشد.درمان چاقی،واریکوسل،میوم رحمی،زخم پا،واریس،بزرگی خوش خیم پروستات،بیماریهای وریدی به روش غیر تهاجمی از دیگر خدمات ایشان میباشد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب کامرانیه

آدرس:

تهران،میدان چیذر، کامرانیه جنوبی، خیابان پاشاظهری، خیابان معصومی، پلاک 28، طبقه سوم، واحد 2 غربی

تلفن:09120408466

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا مطلوب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا مطلوب
نوبت مطب کامرانیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،میدان چیذر، کامرانیه جنوبی، خیابان پاشاظهری، خیابان معصومی، پلاک 28، طبقه سوم، واحد 2 غربی
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا مطلوب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا مطلوب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا مطلوب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا مطلوب چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا مطلوب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا مطلوب کجا است؟
دکتر رضا مطلوب 1 مطب در مطب کامرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا مطلوب را ببینید.
+
آیا دکتر رضا مطلوب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا مطلوب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا مطلوب چه زمانی است؟
دکتر رضا مطلوب از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مطلوب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا مطلوب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا مطلوب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا مطلوب 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب dr reza matlob از دکترهای متخصص جراحی عروق و تروما تهران هستند. مطب دکتر رضا مطلوب در تهران،میدان چیذر، کامرانیه جنوبی، خیابان پاشاظهری، خیابان معصومی، پلاک 28، طبقه سوم، واحد 2 غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا مطلوب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120408466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا مطلوب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا مطلوب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا مطلوب متخصص جراحی عروق و تروما نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عروق و تروما در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا مطلوب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.