دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سارا بختیاری

سارا بختیاری

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
شیراز

کد نظام پزشکی

34103

درباره‌پزشک

کودک و نوجوان

مشکلات فردی

 اضطراب و وسواس و افسردگی

 مشاوره پیش از ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰

تلفن:07136342343

بیمه‌های طرف قرارداد

  • روستاییان
  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سارا بختیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سارا بختیاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب معالی آباد
شیراز - شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو130,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سارا بختیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا بختیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سارا بختیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سارا بختیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا بختیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سارا بختیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سارا بختیاری کجا است؟
دکتر سارا بختیاری 1 مطب در معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سارا بختیاری را ببینید.
+
آیا سارا بختیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بختیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سارا بختیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا بختیاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سارا بختیاری چه زمانی است؟
دکتر سارا بختیاری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سارا بختیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سارا بختیاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سارا بختیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی سارا بختیاری 0 از 5 است.
درباره سارا بختیاری


دکتر سارا بختیاری sara bakhtiyari از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب سارا بختیاری در شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سارا بختیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سارا بختیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سارا بختیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سارا بختیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سارا بختیاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سارا بختیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.