دکتر یحیی عظیمی

دکتر یحیی عظیمی

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۱۷۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، خیابان آذربایجان، ساختمان پزشکان شفا

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی
 • بانک تجارت
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یحیی عظیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یحیی عظیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آذربایجان
دکتر یحیی عظیمی
دکتر یحیی عظیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یحیی عظیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یحیی عظیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یحیی عظیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یحیی عظیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت یحیی عظیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی عظیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یحیی عظیمی کجا است؟
دکتر یحیی عظیمی 1 مطب در مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یحیی عظیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یحیی عظیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی عظیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یحیی عظیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یحیی عظیمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یحیی عظیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یحیی عظیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی عظیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یحیی عظیمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر یحیی عظیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یحیی عظیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر یحیی عظیمیدکتر یحیی عظیمی dr yahya azimi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر یحیی عظیمی در تهران، خیابان آزادی، خیابان آذربایجان، ساختمان پزشکان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یحیی عظیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166018270 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یحیی عظیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یحیی عظیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یحیی عظیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یحیی عظیمی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یحیی عظیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.